Gorjuss a Mirabelle

Gorjuss a Mirabelle

Počet produktů: 7
Zobrazeno 1 - 7 z 7
 • Mirabelle panel 1 Mirabelle panel 1
  Dostupné
  Mirabelle panel 1

  Bavlněná látka Panenky Mirabelle z kolekce La Vie En Rose .  100% bavlna, velikost 60 x 110 cm, krémové pozadí Vzor: dětský, holčičí, panenky Cena je uvedená za 1panel. Látka je vhodná pro patchwork, oděvní tvorbu, kabelky či domácí dekorace.

  200,00 Kč S DPH
 • Mirabelle písmo na šedé Mirabelle písmo na šedé
  Dostupné
  Mirabelle růže na světle šedé

  Bavlněná látka doplňková ke kolekci Mirabelle La Vie En Rose .  100% bavlna, růže na šedém  pozadí Látka je vhodná pro  oděvní tvorbu, kabelky či domácí dekorace.

  3,30 Kč S DPH
 • Světle červený proužek QT Světle červený proužek QT
  Dostupné
  Světle červený proužek QT

  Bavlněná látka QT světle červená doplňková látka pro panenky Mirebelle 100% bavlna, šířka 110 cm Vzor: dětský, holčičí, panenky Cena je uvedená za 1 cm. Látka je vhodná pro patchwork, oděvní tvorbu, kabelky či domácí dekorace.

  3,20 Kč S DPH
 • Světle fialový proužek QT Světle fialový proužek QT
  Dostupné
  Světle fialový proužek QT

  Bavlněná látka QT světle fialová doplňková látka pro panenky Mirabelle 100% bavlna, šířka 110 cm Vzor: dětský, holčičí, panenky Cena je uvedená za 1 cm. Látka je vhodná pro patchwork, oděvní tvorbu, kabelky či domácí dekorace.

  3,20 Kč S DPH
 • Gorjuss dream fialová QT
  Dostupné
  Gorjuss dream fialová QT

  Bavlněná látka QT s motivem koně a holčičky z kolekce Rainbow dream .  100% bavlna, šířka 110 cm Vzor:tečky na fialové Látka je vhodná pro patchwork, oděvní tvorbu, kabelky či domácí dekorace.

  3,20 Kč S DPH
 • Fialová Gorjuss QT 13cm Fialová Gorjuss QT 13cm
  Dostupné
  Fialová Gorjuss QT 13cm

  Bavlněná látka QT průběžný panel panenky z kolekce Rainbow dream .  100% bavlna, šířka 110 cm Vzor: dětský, holčičí, panenky Cena je uvedená za 13 cm. šířka jednoho pásu je 25cm, v šířce látky jsou čtyři. Vzor se opakuje po cca 27cm Látka je vhodná pro patchwork, oděvní tvorbu, kabelky či domácí dekorace.

  43,00 Kč S DPH
 • Gorjuss dream QT
  Dostupné
  Gorjuss dream QT

  Bavlněná látka QT s motivem koně a holčičky z kolekce Rainbow dream .  100% bavlna, šířka 110 cm Vzor: dětský, holčičí, panenky Látka je vhodná pro patchwork, oděvní tvorbu, kabelky či domácí dekorace.

  3,20 Kč S DPH
Souhlasím

Tato stránka využívá soubory cookie ke své funkčnosti Více informací