řezací podložka A1 Zvětšit

Řezací podložka A1

Nové

Podložka Milward A1

Více informací

Na objednávku do 8 dnů

790,00 Kč

S DPH

Zakoupením tohoto produktu získáte až 790 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 790 body , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 39,50 Kč.

Do doručení zdarma zbývá 1 500,00 Kč !

Platí pro dopravu v ČR

Více informací

Podložka na patchwork 5 vrstvá. Nejkvalitnější řezací podložka na našem trhu. Samosvorná funkce uzavře povrch podložky po řezu. Podložka je navržena především pro řezání látek pomocí řezacího kolečka, ale i skalpelů. Má přesnou měřící síť, navrženou pro praváky i leváky. Povrch je speciální samosvorný, ale navíc oproti konkurenci je podložka z více vrstev, takže se nekroutí jako modré podložky. Díky povrchu a síle 3mm můžete na této podložce řezat i skalpelem a nerozřežete ji jako modré podložky. Ostří tak zůstane dlouho ostré jako břitva. Z jedné strany je metrická síť o rozměrech 600 mm x 900 mm, z druhé strany síť v palcích (24 x 36 palců) . V kombinaci s řezacím kolečkem a pravítkem budete moci velmi jednoduše, rychle a přesně řezat pruhy i jiné tvary.
Naše podložka na rozdíl od ostatních má na jedné straně verzi v palcích a druhou v cm. Získáte neocenitelného pomocníka.

Souhlasím

Tato stránka využívá soubory cookie ke své funkčnosti Více informací